VI SOM ARBETAR PÅ DÖRREN

Hannah Parman

Dörrenledare/kontaktperson

 

072 - 251 33 59

dorren@masterolofsgarden.se

Jesper Welander

Ansvarig i musikstudion

070 - 887 91 43

jesper.welander@hotmail.com

Vega Persson  

Dörrenledare

Paulina

Volontär Musikstudion 

Cecilia Q Öhrwall

Sång och Instrument

cec@celiamusic.com

Jenny Palén

Film och konst

palenjenny@gmail.com

Tina Axelsson

Foto

axelsson.tina@gmail.com

Hanne Poulsen

Volontär Foto

hanne.m.poulsen@gmail.com

Elias Krantz

Podcast

elias.krantz@gmail.com

Elias Krantz

Podcast

elias.krantz@gmail.com

Klara Pagmar

Volontär Podcast

Elin Krantz

Koordinator,

Vikarierande verksamhetschef

072 - 251 33 36

elin.krantz@masterolofsgarden.se

Anna Jarrick

Kommunikation och projektansvarig

Vikarierande verksamhetschef

072-251 33 02

anna.jarrick@masterolofsgarden.se

Dörren bekostas av fondmedel från:

Makarna Malmkvist, Domkyrkoförsamlingen, Gålöstiftelsen, Prins Carl Gustafs stiftelse, Stiftelsen Oscar Hirsch minne, Göran Lagervalls stiftelse, Kungliga sällskapet Pro Patria, Åhlénstiftelsen, Åke Wibergs stiftelse, Lars Hiertas minne, Stiftelsen Oscar och Maria Ekmans donationsfond, Karin och Ernst August Bångs minne, Helen Petres stiftelse, Rotary Gamla stan, Stiftelsen Solkatten, Lindhés Advokatbyrå 

Kulturförvaltningen Stockholm stad